KATEGORİLER
Alışveriş Sepetiniz

Hakkımızda

Vizyonumuz ve Misyonumuz

Her gün mobilya düşünülüp tasarlanıp üretildiği şehirdir İnegöl. Asırlık bir gelenek olan mobilyacılık mesleği babadan oğula geçer İnegöl'de. Mobilya adına her şeyin üretip pazarlamasının yapıldığı şehrimizde irili ufaklı yüzlerce firma bulunmaktadır. Her gün artan ihracat kapasitesiyle birlikte ülke ekonomisi içinde önemli bir yere sahip olmaya başlamıştır.

Değişen üretim şartlarına uyum sağlayabilen sanayimiz, değişen pazarlama şartlarına da uyum sağlamaktadır. Değişen yüzyıl artık internet çağı olarak adlandırılmaktadır. Firmalarda pazarlama yatırımlarını bu yönde yapmaya başlamıştır.

Bizlerde bu doğrultuda modafurnlife.com adresine sahip olarak genel maksat ayakkabı çanta ve ilerleyen zamanlarda daha fazla ürün çeşitleri ile siz değerli müşterilerimize ve misafirlerimize hizmet vermeyi amaçlıyoruz..

Firmamızda 30 yılı aşkın mağazacılık deneyimlerini sanal ortama taşıyarak www.modafurnlife.com internet sitesiyle; sizlerle daha iyi hizmet vermek için "Ulaşmak İstediğiniz Yeni Ufuklara " gibi kapsamlı bir sloganla çıktığımız bu yolda ürün çeşitliliğimizi ve kadromuzu genişleterek hizmetinizdeyiz.

www.modafurnlife.com ailesi olarak sizleri yanımızda görmek isteriz.